Про проект

Компанія «KYIVPROEKT DEVELOPMENT» розробила концепцію торговельно-розважального комплексу «APRIL CITY», здача якого запланована на 2023 рік. (2 черга) Комплекс розташований на транспортно-пересадочному вузлі станції швидкісного трамваю «Кільцева дорога».

Яскрава архітектура з застосуванням новітніх фасадних медіа-технологій, сучасний дизайн інтер'єру від компанії Leslie Jones Architecture, безліч розваг та найкращі торгові марки – все це створює унікальне місце для покупок та відпочинку. Головна фішка комплексу – трамвай, який прибуває прямо до торговельного центру. Це дозволить пасажирам потрапити з підніжки трамвая одразу на територію комплексу.

Більш ніж 200

магазинів

Більш ніж 17 якірних

орендарів

Більш ніж 11 млн.

відвідувачів в рік

Загальна площа

65 963 м2

Корисна площа

32 863 м2

Машиномісць

950

Переваги

Концепція і локація торгівельного центру має відразу кілька суттєвих переваг, що явно виділяє його серед усіх торгово-розважальних центрів столиці:

  • «APRIL CITY» це транспортно-пересадочний вузол «Кільцева дорога», що об'єднує кінцеву станцію швидкісного трамвая, 8-м зупинок громадського транспорту, обслуговуючих 30+ маршрутів, та перехоплюючий паркінг на 950 автомобілів.
    «APRIL CITY» примикається до головних транспортних артерій Святошинського району – Кільцевої дороги (пасажиропотік понад 129 000 осіб на день) та проспекту Леся Курбаса (пасажиропотік понад 50 000 осіб на день), а кінцева станція швидкісного трамвая, як аналог наземного метро,забезпечує постійний пасажиропотік понад 28 000 осіб на день.
    Для зручності пасажирів всі зупинки громадського транспорту у спільній зоні обслуговування «АPRIL CITY».
  • Комплекс «APRIL CITY» знаходиться в одному з найгустонаселеніших районів Києва. Святошинський район займає 4 місце за густотою населення Києва, а це близько 465 000 мешканців. У пішій доступності від комплексу проживає більше 42 000 осіб, а в зоні переважного охоплення близько 160 000 осіб. «APRIL CITY» забезпечений суттєвим потоком нових відвідувачів кожні 3 хвилини!
  • У 10-хвилинній зоні від об'єкту «АPRIL CITY» активно забудовується Києво-Святошинський район. Станом на 4 квартал 2018 року він налічує понад 155 нових житлових комплексів. Зазначимо, що за даними аналітиків NAI Ukraine, цей район лідирує за обсягом, введенного в експлуатацію житла за 2018 рік у Київській області, з показником 42% від загальної кількості. Прогнозований приріст населення до 2023 року понад 250 000 осіб.
  • Загальний пасажиропотік локації «APRIL CITY» нараховує
    понад 207 000 осіб на день.
Партнери

Друга черга ТРЦ "April Mall" планується до відкриття в IV кварталі 2020р.

Тим часом Ви можете залишити заявку на оренду або дізнатися більше про новий ТРЦ «April».

Узнать больше Орендарям

Підписатись на новини

Залишіть нам свій e-mail і першими дізнавайтеся про нові магазини, події та акції.

При натисканні кнопки Ви погоджуєтесь з політикою сайту та на обробку Ваших персональних даних

Замовити дзвінок

Залишіть нам свій номер телефону, і ми передзвонимо Вам найближчим часом.